.

.

XIONGGG Продолжи Плакарот Полица Divider Прилагодливи Складирање Рек Сепаратор Гардероба Divider DIY Организатор Прачка за Кујна Бања Спалната соба,(W) 24cm (L) 50~80см

XIONGGG Продолжи Плакарот Полица Divider Прилагодливи Складирање Рек Сепаратор Гардероба Divider DIY Организатор

DEN 2359.20
Достапност
Залиха

* Големина : long30-40cm/38-55cm/50-80см/75-120cm,ширина 24cm/35cm/42cm, Боја : Бела. * Материјал : не ' Рѓосувачки челик со висок јаглерод цевка + ABS пластика, здрав и силен. * Прилагодлива Дизајн : полица dividers може да биде автоматска телескопски прилагодување на должината сакате, не треба да ја погоди ноктот, или заглавени,инкогнито.Лесно да се инсталира. * Нема Дупки и Завртки е Потребно : Користете само триење и напнатоста и да работи исклучително добро.Перниците на двата краја на рек не се само зголемување на триење, исто така, се осигура дека вашиот кабинет нема да биде изгребани. * Разноврсна : подвижен анти-пропадна течење-доказ плоча за водење на мали објекти.Без течење-доказ плоча, можете да го користите да се откажам облека, марами, ленти,итн.Производ description Extendable Прилагодливи Плакарот Полица за Складирање Rack Specifications : Боја : white Material : Нерѓосувачки челик со висок јаглерод цевка + ABS plastic Size : долги 30-40cm/38-55cm/50-80см/75-120cm, ширина 24cm/35cm/42cm Adjustable length Uses : облека, долна облека, закуски, градник, книги, итн.Пакет се вклучени : 1 x Плакарот Складирање Рек Сепаратор.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа