.

.

Carhartt Мажите Комунални Suspender

Carhartt Мажите Комунални Suspender

DEN 479.76
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 83% Полиестер, 17% Кожа.Увезени.Прилагодливи затворање.Рака Мие.Carhartt Мажите е Солиден Flex Полн Замав Страна Клип Еластична Подвезици.Мажите е солиден тешки-должност подвезици.Две-инчен тешки-должност еластична ремени и метал страна клипови.Suspender наменета за дополнителна леснотија на работа и помалку ограничувања.Солиден Flex Технологија за олеснување на движењето.Carhartt логото debossed на кожа back patch.Големина На : (One Size) Suspender Ширина : 2".Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Две-инчен тешки еластична suspender - Метал рака должина adjusters - Премија кожа, дупчиња копчето clasps - Carhartt логото debossed на врвот-жито кожа back patch - 8 метални копчиња и shanks вклучени - го Заменува Carhartt 45001 -.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа