.

.

Pardecor Кристал Applique Булчински Sash Појас Булчински Појас Свадба Појас Свадба Sash Кристал Sash Кристал Појас Свадба Фустани

Pardecor Кристал Applique Булчински Sash Појас Булчински Појас Свадба Појас Свадба Sash Кристал Sash Кристал Појас

DEN 309.12
Достапност
Залиха

Зошто нашите клиенти се допаѓа -Лесно да се шие на или на железо -Нов дизајн, Кинески одделение AAAAAA кристал, pellucid и блеснаа.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. √ Големини - Приближно 13.Кристал Појас Тока.Сите рачно изработени од страна на нашите работници.Поради тоа што е рачно изработени објект, кристал може да падне понекогаш поради долги транспорт(Тоа е ретко се случи), постојат некои дополнителни rhinestones за вас поправи, тоа е лесно да се работи со него Совети : Како да се користи оваа прекрасна applique : ) 1.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Кристал Applique.Печати на враќање превозот етикета.На spakle кристал фустан sash ремени натпревар фустанот совршено за матурска, деверуша фустан , венчаница,причинска фустани , породилно облекува,вечер или партии.Предмети детали : 100% Чист рачно изработени 1)Големина : Како оглас испратени 2)Техника : да се Шие на, на Железо. √ Добра Материјали - Кина AAAAA кристал rhinestones, многу јасно и светкавиот, светла бисери и монистра, сребро канџи, парична казна дизајни и убави модели. -Цената не може да биде поразен, трошат помалку трошоци да се добие еднаков квалитет applique свадба од продавницата ЗАБЕЛЕШКИ : 1. √ Исклучително Искра - кристално е светкавиот, убава и згодна, не изгледа евтини на сите, ќе ги надмине вашите очекувања. Пегла на Фустан Чекори : 1) Да се Постават вашиот applique на рамна површина; 2) да се Стави на "iron на хартија" на лепило на applique; 3) ги Покрие платно за да ја хартија; 4) Вжештени железни да 100-120℃; топлина страна на "iron на хартија" на хартија Прекрасен луксузен кристал applique, свадба кристал трим, свадба булчински појас со висок квалитет кристал applique, бисери, мониста, rhinestones и монистра се сите рака пораби.Подобро шиење на тоа со игла.Она што може да се користат applique за -Свадба sash ремени, Булчински жартиера, Headdress, Цвет девојка кошница, Чевли, Кеси, Танц, Перформанс -Вечер gown фустан, модна ревија, дома декорација, свадба декорација торта -Вие само треба да се отвори вашиот ум и да биде свој облека дизајнер.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. Да остане здрав. √ Најдобар Подарок за Bridals - Кристал appliques е најновиот тренд и одлично embellishments за различни прилики, особено булчински свадба за да помогне да се добие внимание и комплименти.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа