.

.

Pardecor Кристал Applique Булчински Sash Појас Булчински Појас Свадба Појас Свадба Sash Кристал Sash Кристал Појас Свадба Фустани

Pardecor Кристал Applique Булчински Sash Појас Булчински Појас Свадба Појас Свадба Sash Кристал Sash Кристал Појас

DEN 309.12
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. √ Големини - Околу ширина е 2 In(5cm),должината е 24 In(60cm).Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Кристал Applique. √ Најдобар Подарок за Bridals - Кристал appliques е најновиот тренд и одлично embellishments за различни прилики, особено булчински свадба за да помогне да се добие внимание и комплименти.Печати на враќање превозот етикета. √ Употреба Метод - Топла топи лепило лепак подлога, железо На / Топла Фиксна / Залепени / Пораби На кристал кристал applique. Да остане здрав.Зошто нашите клиенти се допаѓа -Лесно да се шие на или на железо -Нов дизајн, Кинески одделение AAAAAA кристал, pellucid и блеснаа.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Предмети детали : 100% Чист рачно изработени 1)Големина : Како оглас испратени 2)Техника : да се Шие на, на Железо. Пегла на Фустан Чекори : 1) Да се Постават вашиот applique на рамна површина; 2) да се Стави на "iron на хартија" на лепило на applique; 3) ги Покрие платно за да ја хартија; 4) Вжештени железни да 100-120℃; топлина страна на "iron на хартија" на хартија свадбата кристал applique, сјајот фустан ремени, beaded булчински sash, spakle кристал фустан sash ремени, applique sash, кристал појас, кристално појас, кристал applique,натпревар фустанот совршено за матурска, деверуша фустан, венчаница,причинска фустани, породилно облекува,вечер или партии.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Подобро шиење на тоа со игла.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Она што може да се користат applique за -Свадба sash ремени, Булчински жартиера, Headdress, Цвет девојка кошница, Чевли, Кеси, Танц, Перформанс -Вечер gown фустан, модна ревија, дома декорација, свадба декорација торта -Вие само треба да се отвори вашиот ум и да биде свој облека дизајнер. √ Добра Материјали - Кина ААА кристал rhinestones, многу јасно и светкавиот, светла бисери и монистра, сребро канџи, парична казна дизајни и убави модели.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување 2.Кристал Applique затворање.Кристал Applique.Ве молиме овозможи 1-3cm (0.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. -Цената не може да биде поразен, трошат помалку трошоци да се добие еднаков квалитет applique свадба од продавницата ЗАБЕЛЕШКИ : 1.Сите рачно изработени од страна на нашите работници.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа