.

.

Bzsunway Меркур Маринер Mercruiser Shift Вратило Черупка Алатка 91-31107T, го Заменува 18-9817/GLM - 90140

Bzsunway Меркур Маринер Mercruiser Shift Вратило Черупка Алатка 91-31107T, го Заменува 18-9817/GLM - 90140

DEN 952.80
Достапност
Залиха

【Замена Дел】 раководителот На вратило черупка алатка Заменува 18-9817/Заменува GLM - 90140 /Заменува Меркур 91-31107 T, 91-31107, 91-23033 T, 91-23033, 91-24150. 【Силна Изградба】 Висока јачина на кован челик конструкција со повисока сила и цврстина, трајни и strudy. 【Цинк-Nickle Легура Позлатен】 На цинк-nickle премачкување со силна отпорност на корозија, може да издржи високи температури, и обезбедува добра адхезија за пост-обработка на операции. 【Функција】 се користи за да се отстранат или да го инсталира вратило черупка во долниот домување на Mer Cruiser. 【Задоволителна Услуга】 Ако не сте задоволни со нашите производи.Можете да побарате целосна наплата во рок од 30 дена за поддршка на 12 месеци гаранција.Професионална и искрена услуга ви овозможува да купите без ризик !.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа