.

.

Knipex 00 20 09 V02Кобра Клешти Сет (3 Дел)

Knipex 00 20 09 V02Кобра Клешти Сет (3 Дел)

DEN 2472.00
Достапност
Залиха

Клешти сива atramentized, се справува со не се лизга пластичната фолија.Алатки во пластична длабоко нацртана лента со транспарентен капак.Содржини : 3 x Кобра, high-tech-пумпа за вода Клешти.Клешти сива atramentized, се справува со не се лизга пластичната фолија.Алатки во пластична длабоко нацртана лента со транспарентен капак.Содржини : 3 x Кобра, High-tech-Пумпа за Вода Клешти.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа