.

.

Yardwe Колонист Цвет Тенџере Челик Када Гроздобер Daisy Врежана Градина Метал Калај Кофа Колонист Садови со Рачка Ретро Дома Декорација Свадба Прозорец (Овална)

Yardwe Колонист Цвет Тенџере Челик Када Гроздобер Daisy Врежана Градина Метал Калај Кофа Колонист Садови со Рачка

DEN 392.88
Достапност
Залиха

Целата е во ретро стил, старомодна третман.Внатрешноста на малата дејзи не е целосна, целата е во третманот на боја многу убава.Неколку мали кофи може да се подигне стилот на вашиот дом животната средина.На барут себе нема дното дупка.Понудата е само железо кофа, со исклучок на други растенија и додатоци.Употреба : може да се користи со декоративни цвеќиња, сушени цвеќиња, мали potted растенијата, итн.Тоа исто така може да се користи како десктоп складирање кофа, пен носителот, и слично.Description This е убава daisy цвет печати кофа.Thewholeisaretrostyle,старо-fashionedtreatment.Совршен за potting до билки, светилки или мали централи, вештачко цвеќе, Божиќ бонбони, четка, мастило од пенкало andamp; молив, итн.Големо за Градинарски, Свадба, Дома, на Прозорец за Декорација.Функција - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Железо лист.- Големина : 19x16x8cm.- Thewholeisaretrostyle,старо-fashionedtreatment.- Theinteriorofthesmalldaisyisnotfull,thewholeisthetreatmentofthecolor verybeautiful.-Afewsmallbucketscanraisethestyleofyourhomeenvironment.Thekegitselfhasnobottomhole.Thebidisjustanironbucket,excludingotherplantsandaccessories.-Uses : Itcanbeusedwithdecorativeflowers,driedflowers,smallpottedplants,etc.Itcanalsobeusedasadesktopstoragebucket,penholder,andthelike.Пакет Including1 x Цвет Тенџере.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа