.

.

Ултра Тенок Парична Казна Совет Криви Пинцети, Од Не ' Рѓосувачки Челик Долги Прецизност Пинцети

Ултра Тенок Парична Казна Совет Криви Пинцети, Од Не ' Рѓосувачки Челик Долги Прецизност Пинцети

DEN 880.80
Достапност
Залиха

✔ Прецизност укажа помош на пинцета.Ќе им помогне на вашиот уметност поубаво и професионални. ✔ Прецизни нерѓосувачки челик хируршки пинцети за микроскопски работа како што се микро лемење на електронските коло.Лесно да се укине микро smd компоненти. ✔ На пинцети со остриот крај и совршено подреден во средина совети. ✔ Долго големина и супер остри пинцети за постигнување на парична казна објекти во мали области, одлични за секоја апликација што бара држење на парична казна објект што обичните пинцети не може да се постигне. ✔ Алатка за Изработката, Катира, изработка на накит, рачно изработени уметност, Микро Лемење, Мобилен Телефон на Поправка, Укинување на Мали Компоненти како што се зрнца, studs, дијаманти, камен, завртки, миење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа