.

.

16oz Мејсон Тегла Стаклена Кригла w/се Справи Со Најдобри Браќа Се Промовирани Да Чичко

16oz Мејсон Тегла Стаклена Кригла w/се Справи Со Најдобри Браќа Се Промовирани Да Чичко

DEN 359.76
Достапност
Залиха

16oz Мејсон Тегла Стаклена Кригла w/се Справи Со Најдобри Браќа Се Промовирани Да Чичко.Целокупната Димензии : Дијаметар : 2 1/2", На Висина : 5 1/2". 16oz Мејсон Тегла Стаклена Кригла w/се Справи Со Најдобри Браќа Се Промовирани Да Чичко.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа