.

.

Езерото Куќа #2 Мејсон Тегла Чаши (Сет на 4) (Личен)

Езерото Куќа 2 Мејсон Тегла Чаши (Сет на 4) (Личен)

DEN 1582.80
Достапност
Залиха

Достапни во повеќе персонализација стилови, фонтови, форми & графика.Исти или различни персонализација на секоја од очила - изборот е ваш!.Сет од 4 ласерски изгравирани чаши.Теглите се roundish плоштад со глатки криви се справи.Нашите 16oz Тегли мерка 5.3" Високи и 4,1" широк & 4" устата дијаметар.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа