.

.

Обичај Мејсон Тегли, Едрилица 15 мл Мејсон Тегла Прилагодено за Голем Личен Подарок Премиер

Обичај Мејсон Тегли, Едрилица 15 мл Мејсон Тегла Прилагодено за Голем Личен Подарок Премиер

DEN 959.76
Достапност
Залиха

ПЕРСОНАЛНИТЕ МЕЈСОН ТЕГЛА : Овие Соаре Мејсон Тегли Со Рачка 5"H И Задржете До 15 мл На Вашите Омилени Пијалоци.МЕЈСОН ТЕГЛА ПИЕЊЕ ОЧИЛА : Прилагодите Сега Со Свој Текст Гравирање!Нашите Гравирање Експерти Го Персонализирате Секој Кориснички Мејсон Тегла Со Внимание.ЕДРИЛИЦА МЕЈСОН ТЕГЛА ПОДАРОК : Нашите Сопствени Врежани Мејсон Тегла Чаши Се Одлична За Едрење Награди, Едрење Дерби Награди, Sailers Пиење Чаша и Повеќе.МЕЈСОН ТЕГЛИ ПРИЛАГОДЕНО : Кој Класичен Дизајн Направена Со Висок Квалитет Стакло, Овие Индивидуализира Мејсон Тегли Се Совршени За Свадби, Партии Или Други Специјални Настани.Им служи на Гостите Во Стил Со Круна е Соаре Мејсон Тегли Со Класичен Дизајн Плус за Вашата Сопствена Гравирање Текст!Овие Индивидуализира Мејсон Тегла Очила Направи Голем Дар За Сите Прилики.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа