.

.

Банер Msxlhdr7212y Мини Екран Hd Мин Објект Sens: 1.5 (38Mm) Msxlhdr7212y

Банер Msxlhdr7212y Мини Екран Hd Мин Објект Sens: 1.5 (38Mm) Msxlhdr7212y

DEN 4811.52
Достапност
Залиха

PN : MSXLHDR7212 Y # Банер Мини-Екран Light Завеса Мин Објект Sens : 1.5" (38mm) (Не Blanking) Ефективно Отворот Агол : Исполнува 2.5 Степен Барањата На IEC61496-2 Дел 5.2.9 (Тип 4) Куќиште Оценка : Nema 4, 13; IP65 68961 0345 H 5 Pin Машки Конектор Тело Должина : 73 1/2".

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа