.

.

KONFA Деца Бебе Бебе Девојки Bowknot Удобно Сандали,за 0-18 Месеци,Малата Принцеза Лето Пантофли Чевли

KONFA Деца Бебе Бебе Девојки Bowknot Удобно Сандали,за 0-18 Месеци,Малата Принцеза Лето Пантофли Чевли

DEN 110.16
Достапност
Залиха

Drawstring затворање. ღღღ 1 Пар Бебе Девојка Сандала Чевли,направен од висок квалитет на СТП Кожа,Памук Fabirc материјали,Мека рака чувство,Без било штета на вашиот бебешка кожа. ღღღ Симпатична Домот Стилски Поставен Нов и Оригинален Дизајн направи вашето бебе изгледа Единствен и повеќе стануваат најатрактивни. ღღღ Мека Единствена,Еластична отворања,Против пролизгување,Добро стокмено Дизајн задржи чевли остане на мали нозе,вашето бебе ќе се допаѓа!Одговараат на Пролет, Лето и Есен активности како аеробик вежби, затворен&отворено светло спорт, градина, на тревникот, парк, улица прошетка, шопинг и така натаму. ღღღ Kinldly ве молиме не според препорачува возраст,но Проверете ја големината детали и ние ви препорачуваме да изберете некој поголем големина,ве Молиме бидете сигурни дека тоа е точно,достапни се обрати пред поставување на својата цел.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ОДНАПРЕД.Било прашање во врска со нашата предмети,ве молиме да се чувствуваат слободни да cantact нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи. ღღღ деца бебе чевли момче девојка унисекс 0 3 6 9 12 18 месеци 1 2 т години големина од 2,5 3 4 чорапи станови мека единствена спорт спортски работи мрежа деца анти не се лизга пропадна првиот пешаци новороденче бонбони брод тенис чевли prewalker moccasin дише училиште основните пешачење младата повик еден чизми мокасини патики гума за чевли малку големи дете отворен и затворен чевли. ღღღ Големина Детали : Големина : 11==Должина : 11 CM==Инчи : 4.3"==Возраст : 0~6 Месец====UK : 1.5==НАС : 2.5 Големина : 12==Должина : 12 CM==Инчи : 4.7"==Возраст : 6~12 Месец===UK : 2===НАС : 3 Големина : 13==Должина : 13 CM==Инчи : 5.1"==Возраст : 12~18 Месец==велика БРИТАНИЈА : 3===НАС : 4 ღ Поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично,може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект ღ Ние ви препорачуваме да изберете некој поголем големина, ако вашиот вистински нозе должина еповеќе од горенаведените стапки должина ღ Меки, лесни и против пролизгување единствена е добро стокмено да се направи бебе одење чувствуваат природни.ღღღ За Нашата Услуга : ღ Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или превозот,или не сте задоволни со нашите производи,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем. ღღღ За Пакети на Превозот : ღ Ние брод нашите предмети од Кина,така и нашата објектот ќе се испраќаат од страна на epacket преку Кина Пост во прв пат откако го доби плаќање,Обично тоа ќе потрае околу 12-20 работни дена да пристигне со traking број,Па немојте да се грижите. ღ И Ако сакате да примите објект во една недела, можете да изберете DHL,кој ќе чини $39 и 3-5 дена да пристигнат.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.СТП Кожа.Ви благодариме за Вашето Време и да ја Посетите!Боја : Розова | Големина : 0-6 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа