.

.

KONFA Деца Бебе Бебе Девојки Sequins Ѕвезда Tassels Чевли,за 0-18 Месеци,Малата Принцеза Станови Чевли

KONFA Деца Бебе Бебе Девојки Sequins Ѕвезда Tassels Чевли,за 0-18 Месеци,Малата Принцеза Станови Чевли

DEN 2308.80
Достапност
Залиха

СТП Кожа,Ткаенина единствена. ღღღ 1 Пар Новородено Бебе Девојка Креветчето Чевли,направени од високо квалитетни материјали,Мека рака чувство,Без било штета на вашиот бебешка кожа. ღღღ Симпатична,Секојдневен,Симпатична Домот Стилски Нов и Оригинален Дизајн го прават вашиот малку љубов изгледа Единствен и повеќе стануваат најатрактивни. ღღღ Лизга-на,Мека Единствена,Еластична отвори,Лесни и Против пролизгување,Добро стокмено Дизајн задржи чевли остане на мали нозе,вашето бебе ќе се допаѓа!. ღღღ Одговараат за сите сезони затворен&активности на отворено како аеробик вежби, Свадба,забава,Семејни Прослави, светлина спорт, градина, на тревникот, парк, улица прошетка, шопинг и така натаму. ღღღ Kinldly ве молиме не според препорачува возраст,но се споредува со Големината Детали ние се нудат во следниве опис на производот,и бидете сигурни дека тоа е точно,достапни се обрати пред ставање на вашата нарачка,ние само може да се промени на адресата пред ние брод на пакет надвор.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ОДНАПРЕД.Било прашање во врска со нашата предмети,ве молиме да се чувствуваат слободни да cantact нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи и решавање на било какви проблеми како што може да. ღღღ Големина Детали : Големина : 11==Должина : 11 CM==Инчи : 4.3"==Возраст : 0-6 M====UK : 1.5==НАС : 2.5 Големина : 12==Должина : 12 CM==Инчи : 4.7"==Возраст : 6-12 M===UK : 2===НАС : 3 Големина : 13==Должина : 13 CM==Инчи : 5.1"==Возраст : 12-18 МИЛИОНИ==велика БРИТАНИЈА : 3===НАС : 4 ღ Поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично,може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект ღ Ние ви препорачуваме да изберете некој поголем големина, ако вашиот вистински нозе должина е повеќе од горенаведените стапки должина ღ Лесни,се Лизга-на Меки и Против пролизгување е добро направена за да се направи вашето бебе одење чувствуваат природни во Safe. ღღღ За Нашата Услуга : Ако ღимате било какви прашања во врска со нашите производи или превозот,или не сте задоволни со нашите производи,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем. ღღღ За Пакети на Превозот : ღ Ние брод нашите предмети од Кина,така и нашата објектот ќе се испраќаат од страна на epacket преку Кина Пост во прв пат откако го доби плаќање,Обично тоа ќе потрае околу 12-20 работни дена да пристигне со traking број,Па немојте да се грижите. ღ И Ако сакате да примите објект во една недела, можете да изберете DHL,кој ќе чини $39 и 3-5 дена да пристигнат.СТП Кожа,Ткаенина.Ви благодариме за Вашето Време и да ја Посетите!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа