.

.

Анти-Кражба Прашка Градите Торба Рамо Ранец Среќен денот на Благодарноста Украси Смешни Турција Crossbody Кеси Салата Вреќа, Лесни Прашка Торба за Мажи Жени Патување С?

Анти-Кражба Прашка Градите Торба Рамо Ранец Среќен денот на Благодарноста Украси Смешни Турција Crossbody Кеси

DEN 455.76
Достапност
Залиха

♦ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Ова градите торба е направен од солза-отпорни полиестер, кој е издржлив и има добри навремено отпор.Прецизни крои помеѓу рака и торба не е лесно да се симне линија.Избор на мазна патент.Дише мрежа задниот панел е исклучително удобно, не боли грбот или да предизвика прегреат со долга-терминот се земе. ♦ ЛЕСНИ Таму е отворен џеб од надвор, а патент џеб на најоддалечените страна, и patch џеб на секоја страна.Постојат два уво токи на дното на торбата.Можете да изберете на левото рамо или на десно рамо според вашите навики.☂ Четири причини да ви кажам зошто треба да се избере СЛАТКА TANG1.Дише& Comfort Featuring на ергономски дизајн, поудобно да tote околу од тежок ранец дека вирус на вашето тело.2.Супер Просторната & Висока Capacity One торба е доволно за целото потреби кои се потребни за прошетка, вежба.3.Мулти-purpose Can се користи за градите торба, прашка торба, патна торба, crossbody ранец, рамо ранец, секојдневен daypack...4.Пауза Со Традиција & Многу Fashionable Go надвор и патување, Изберете СЛАТКА ТАНГ, нема да бидете разочарани!☞Note1.Таму може да биде благо, хроматските аберации, како резултат на различните displays2.Измијте Одделно да се избегне боење.3.Ве молиме потврдете право големина пред да купите.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа