.

.

Boppy Медицинска Перница и Позиционер—Оригинални | Розова Градина Цвеќиња | Доењето, Шише Хранење, Бебе Поддршка | со Отстранлив Памук Мешавина Покрие | Буден-за Време

Boppy Медицинска Перница и Позиционер—Оригинални | Розова Градина Цвеќиња | Доењето, Шише Хранење, Бебе Поддршка

DEN 767.76
Достапност
Залиха

Slipcover Материјал : 65% Полиестер и 35% Памук.Увезени.РАЗНОВРСНА БУДЕН-за ВРЕМЕ на ПОДДРШКА : Хранење (0+ месеци), propping (3+ месеци), стомакот време (6+ месеци) и седи (9+ месеци).За бебето е буден време само.Не за спиење.СОЗДАДЕНИ ЗА УДОБНОСТ : Дизајниран од страна на мајка ми, на Boppy Перница обезбедува на рацете и грбот, со кревање на вашето бебе да се повеќе ергономски позиција кога доењето или шише хранење.ИМАТЕ ОПЦИИ : Работи за повеќе хранење стилови—лулка, меѓу лулка, фудбал чекање, шише хранење.ОТСТРАНЛИВ SLIPCOVER : Доаѓа облечен во пренослив перница се покријат со лесен-за покриена патент дизајн.ЛЕСНО се ГРИЖИ, МАШИНА ПЕРАТ : На Boppy Перница и slipcover машина се мие бидејќи мензи се случи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа