.

.

Boppy Медицинска Перница и Позиционер—Оригинални | Неутрален Џунглата Бои со Животни | Доењето, Шише Хранење, Бебе Поддршка | Со Отстранлив Памук Мешавина Покрие | Буд

Boppy Медицинска Перница и Позиционер—Оригинални | Неутрален Џунглата Бои со Животни | Доењето, Шише Хранење, Бебе

DEN 767.76
Достапност
Залиха

Памук.Увезени.РАЗНОВРСНА БУДЕН-за ВРЕМЕ на ПОДДРШКА : Хранење (0+ месеци), propping (3+ месеци), стомакот време (6+ месеци) и седи (9+ месеци).За бебето е буден време само.Не за спиење.СОЗДАДЕНИ ЗА УДОБНОСТ : Дизајниран од страна на мајка ми, на Boppy Перница обезбедува на рацете и грбот, со кревање на вашето бебе да се повеќе ергономски позиција кога доењето или шише хранење.ИМАТЕ ОПЦИИ : Работи за повеќе хранење стилови—лулка, меѓу лулка, фудбал чекање, шише хранење.ОТСТРАНЛИВ SLIPCOVER : Доаѓа облечен во пренослив перница се покријат со лесен-за покриена патент дизајн.ЛЕСНО се ГРИЖИ, МАШИНА ПЕРАТ : На Boppy Перница и slipcover машина се мие бидејќи мензи се случи.Поддршка за вас и за бебето со кадифен, противалергиски влакна се пополни.Оригиналниот наградуваниот Boppy Перница со отстранлив памук мешавина перница капак.На Boppy Оригинални Хранење и Младата Поддршка Перница ергономски поддржува додека старечки или шише хранење.Разноврсна да расте и поддршка на бебето во текот на надзор буден време преку првата година пресвртници.Хранење (0+ месеци), propping (3+ месеци), стомакот време (6+ месеци) и седи (9+ месеци).Креиран од страна на мајката, оваа перница е дизајниран со вашиот комфор во умот.Значи, да се чувствуваме удобно.Доволно мала да се вклопи во лулка стол, додека старечки или шише хранење, но доволно голем за да го даде лифт вие и бебето треба.Можете да ги ставите перница околу вашата пред или несакани половината за да се добие најдобар поддршка за вашиот хранење стил : лулка, меѓу лулка, фудбал задржете или шише хранење.На Boppy Оригинални Хранење и Младата Поддршка Перница доаѓа со пренослив перница се покријат со лесен-за покриена патент дизајн.Перница и перница покрие машина се перат.Проверете нашата Boppy Slipcovers да имаат дополнителна перница покрие додека овој е во миење.Димовска, propping, стомакот пат, седи – на Boppy Оригинални Хранење и Младата Поддршка Перница дава буден-за време на поддршка во текот на бебето во првата година.Препорачана возраст : 0-12 месеци.Дизајниран за вашето бебе е под надзор, буден време.Овој производ не е за спиење.Ви благодариме на милионите на родители кои веруваат Boppy.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа