.

.

Мојот Брест Пријател Медицинска Перница Делукс Slipcover – Машина Перат Доењето Перница Покрие - Перница не се Вклучени, Вечер (Темно Сива боја)

Мојот Брест Пријател Медицинска Перница Делукс Slipcover – Машина Перат Доењето Перница Покрие - Перница не се

DEN 1199.76
Достапност
Залиха

ПРОМЕНИТЕ ВАШИОТ СТИЛ : цел да се вклопи во вашата оригинална, патување и делукс Мојот Брест Пријател Перница, темно сива slipcover промени на изгледот на вашата омилена медицинска перница.БРЗО И ЛЕСНО МОНТИРАЊЕ : нега перница slipcover карактеристики на лепенка рака и нечујно-ослободување тока за лесно, една рака користат за време на доењето.ЕКСТРА МЕК SLIPCOVER : На делукс медицинска перница slipcover е кадифен и супер меки против деликатна новороденче и бебето кожата, како и да биде удобен за мајка ми.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ДИЗАЈН : нега перница е машина перат во топла вода на нежна циклус, и се откажам сува, па вашиот доењето перница slipcover е секогаш чист и свеж.Се вклопува до 44-инчен половината.Делукс Старечки Slipcovers не се компатибилни со Супер Делукс или Твин/Плус.МОЈОТ БРЕСТ ПРИЈАТЕЛ : За 22 години, Мое Брест Пријател на доењето перници се поддржани мајки и бебиња за време на нега и се на #1 избор на доењето експерти.кревет перници.валани-up крпи.троседот перница.дете у облик на перница.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа