.

.

Boppy Медицинска Перница Покрие—Premium | Сива Слоновите Plaid | Мека, Брз-Сува Микрофибер Ткаенина| Вклопува Boppy Гол Гол, Оригинални и Luxe Доењето Перница | Буден Време Само

Boppy Медицинска Перница Покрие—Premium | Сива Слоновите Plaid | Мека, Брз-Сува Микрофибер Ткаенина| Вклопува Boppy

DEN 287.76
Достапност
Залиха

БУДЕН-ВРЕМЕ САМО : Boppy Перници се за возрасни-надзор буден времето користете само, а не за спиење.ДВА ОТПЕЧАТОЦИ ВО ЕДНА : двојно-еднострани дизајн во мека микрофибер материјал.ПОВИК ЗА BACKUP : Имаме што се опфатени во меѓу мие со екстра slipcovers.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : На Boppy Поклопецот е само slipcover загарантирана да ги собере сите Boppy Хранење и Младата Поддршка Перници.Boppy Перница се продава одделно.ЛЕСНО се ГРИЖИ, МАШИНА ПЕРАТ : На Boppy Перница Поклопецот е машина перат бидејќи мензи се случи.Бебе соба МОРА да се ИМА : Одберете екстра перница маска на вашето бебе регистар.На наградуваниот Boppy Перница е регистар мора да се има, што го прави совршен подарок за секое бебе туш.Ги собереш симпатична, Перница Покрие дизајн кој одговара на расадник тема.Оваа мека микрофибер перница корица има двојно-еднострани дизајн со координирани цевки да ви даде стилски опции.Стилот на вашиот омилен Boppy Хранење и Младата Поддршка Перница да одговара на вашиот расадник.На Boppy Премиум Перница Покрие доаѓа во неколку начини да се координираат со расадник.Бидете сигурни дека вашиот доењето перница е секогаш свежи и чисти со тоа што во неколку Boppy Маски на страна.Нема повеќе побрзаа перење товари пред следниот хранење време.На Boppy Премиум Перница Поклопецот е двострани со појавување на цевки кои ви даваат две различни координирање на модата во еден slipcover.Покријте ја вашата медицинска перница брзо и едноставно, со лесен-за дизајн.Со Boppy Опфаќа, ќе го добиете вистинскиот конструкција за вашиот Boppy перница и само slipcovers загарантирана да се вклопи во вашиот Boppy Хранење и Младата Поддршка Перница.Се вклопува Boppy Гол Гол, Оригинални и Luxe Младата Поддршка Перници.На Boppy Хранење и Младата Поддршка Перница се продава одделно.Тоа ергономски поддржува додека старечки или шише хранење.Разноврсна да расте и поддршка на бебето во текот на надзор буден време преку првата година пресвртници.Хранење (0+ месеци), propping (3+ месеци), стомакот време (6+ месеци) и седи (9+ месеци).Мир на Умот : Boppy бренд slipcovers се специјално дизајнирани и направени за да ги собере Boppy Перници и се произведени за да се задоволат Boppy Компанијата високи стандарди.За најдобри резултати, ние препорачуваме само Boppy Slipcovers се користи на вашиот Boppy Перници.Производи направени од страна на други и што се во промет да се вклопи Boppy Перници не се покриени со Boppy Ограничена Гаранција.Boppy Перници се за надзор буден времето користете само, а не за спиење.Ви благодариме на милионите на родители кои веруваат Boppy.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа