.

.

Магента Розова Перики за Жените Долга Права Синтетички Влакна Чипка Пред Перика Отпорни на Топлина Влакна 26 инчи (ST-025 топла розова)

Магента Розова Перики за Жените Долга Права Синтетички Влакна Чипка Пред Перика Отпорни на Топлина Влакна 26 инчи

DEN 1199.76
Достапност
Залиха

1 чешли во предниот и 2 се на грбот, мека и издржливи перика капа со прилагодливи ремени, која е за да се вклопи во вашиот шеф совршено 【Беспрекорна косата】Афроамериканец перики/ Пастелни брановидна перики за дами бебе розова чипка пред перика 24 инчи-Многу природен изглед на класичен розова перики за партија 2017 нов дизајн за девојки-роуз розова чипка пред перика розова чипка пред перика долго розова пред чипка перика розова чипка пред перика права.Моден Топла Розова Чипка Перика Мешана Боја Glueless Долго Природни Брановидна Средниот Дел Синтетички Чипка Пред Перики За Жените Половина Рака Врзана Отпорни на Топлина-Многу стилски дизајн синтетички чипка пред перика со природни прилично изглед и мека на допир, можете да го носат на страните или за секојдневна употреба-пред чипка перика розова пред чипка перики розова розова долго чипка пред перика светло розова чипка пред перика розова синтетички чипка пред перика перики розова чипка фронт.Познати розова перики со разделба 1 x Перика Капа (Црна Мрежа) Како Да се Носат 1. Тај вашата коса да биде пунџа 2. Се водат на перика капа на главата 3. Им помогнам на сите на вашата коса во ззп, и се врзуваат 4. Стави перика на главата, и да се приспособат тоа во вистинската насока 5. Повлечете го прилагодливи ремени да се приспособат на вашите глава 6. Тока до ремени и четка перика коса повторно Предупредува Сите синтетички перики може да фрли малку, особено кога ќе се носат за прв пат, што е нормално.Бојата на овој перика е мода flaxen русокоса, и таму може да биде благо боја разликата помеѓу различни монитори.На перика е лесно да се мијат и се грижи само со користење на малку благ шампон во Ладна вода.Се тресат исклучување на прекумерната вода, избришете со кула, и се суши на воздух.Синтетички перика може да биде премногу сјајна во светлина, можете да ги посипете малку коса прав на вашиот перика, а потоа четка тоа преку за повеќе природен изглед.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа