.

.

Водениот Бран Чипка Пред Перика 13X4 HD Чипка Фронтален Перики Човечка Коса Пред извлечен со Бебе Коса 22inch 9A Бразилецот Богородица Коса Влажно и Брановидна Кадрава Ко

Водениот Бран Чипка Пред Перика 13X4 HD Чипка Фронтален Перики Човечка Коса Пред извлечен со Бебе Коса 22inch 9A

DEN 3791.76
Достапност
Залиха

【 Вода Бран Чипка Пред Перика Материјал】Suliny Вода Бран Чипка Пред Перика Се Направени Од 100% Необработени Богородица Човечка Коса Собрани Од Здрави Млади Донатор.Чистење на депонирање на боја обезбедува најдобар резултат.Зошто Да Изберете Suliny Коса Чипка Пред Перики Човечка Коса?.Ние си имаме свој фабрика со современа Опрема, Совршен Процес на Производство и Професионални за Производство на Работниците.Ние исто така имаме професионалци во надлежност на производи дизајнер и контрола на квалитетот на персоналот.Suliny коса : Квалитет Човечка коса перики продавач.Ние само изберете висок квалитет на косата кој беше намален од младите донатори.Многу здрава, природна, мека, нема никакви синтетички, без хемикалии.Ние gurantee на нашите клиенти може да уживаат во добра превозот искуство во нашата продавница. 1.Како да се Чешел бразилецот Вода Бран чипка пред перика ?.Кога ќе треба да чешел перика,се нежно.Не користите редовно четки.За директно и телото бран,широк-заб-чешел се препорачува.За кадрава и длабоко бран, ве молиме користете само рака за да се спречи метежот.За тврдоглави tangles,со примена на спреј клима уред може да помогне да се олабават нив. 2.Како да се задржи формата ?.Додека да се Остане дома,го симнат и го стави на перика стојат,трибината ќе помогне во одржување на неговата форма и земајќи го исклучите вашиот шеф се далеку од вашиот сопствен tugging и влечење на косата надвор. 3.Како да се мијат 13x4 вода бран чипка пред перика ?.После миење перика,не тресете го во крпа.Бидете внимателни и сува тоа парче по парче.Ова го прави сигурни дека насоки на влакна не падне.Исто така,никогаш вашиот стил перика додека нејзините влажни.Дури и оние влажно-за-стил на коса стилови се познати да го оштети вашиот перика. 4.Како да се исуши на кадрава чипка пред перика 13x4 hd чипка перики ?.По saturating вашиот перика во вода,ставете го сув.Не присилува или база вашиот перика може да стане системот за менаџмент на информации-во облик на и сува смешно.Перење или плакнење на сите човечка коса производи и стил пред носење.Човечка коса не е подготвен да се носат надвор од кутијата.Плакнење со топла вода ќе штета капа.Не сува на цврста форма или манекен главата за да се избегне истегнување на ззп.Ние не препорачуваме да спие, туширање или пливање додека носи перика.Чувајте перика на перика застане за да се избегне несакани kinks или crimps.Чипка е деликатна и не треба да се tugged или повлечен.Избегнувајте четкање на косата кога се наводени за да спречите оштетување.Секое сечење или хемиски процеси, како што се perming или боење, треба да се направи од страна на професионални коса стилист.Ние не препорачуваме укинување или белење човечка коса; депонирање на боја обезбедува најдобар резултат.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа