.

.

Beaulegan Свила Лента Чанта Синџир на Менувачот, Замена Ремени за рачна ташна, Торба, 2 Парчиња, 17 Инчен(05)

Beaulegan Свила Лента Чанта Синџир на Менувачот, Замена Ремени за рачна ташна, Торба, 2 Парчиња, 17 Инчен(05)

DEN 287.76
Достапност
Залиха

ШИК ДИЗАЈН - Метален синџир и свила шамија комбинација, шик и елегантна.НЕ е ЛЕСНО ДА ИСЧЕЗНАТ - Добро направени синџир, сјајна боја и не е лесно да исчезнат.ДИМЕНЗИИ - должина 17.71 инч.Доволно долго за торба.ПОГОДЕН ЗА - Шик краток синџир ремени, совршен за рачна ташна, торба, wristlet и мобилен телефон случај итн.ПАКЕТ - Вклучува 2 синџири.Контактирајте со нас за слободна замена или целосна наплата ако нешто не е во ред со вашите предмети.Материјали : Свила лента и железен синџир.Вкупно Синџир Должина : appr. 17 инчи (45cm).Тежина:2.5 oz (73g).Пакет:Пакување од 2. Се користи за : Замена за рачна ташна, торба.Го замени стариот рака и промена на кеси изгледа лесно.Погодна за жени мали чанти и рамо кеси.Материјали : Свила лента и железо chain Total Синџир Должина : appr. 17 инчи (45cm) Тежина:2.5 oz (73g)Пакет:Пакет на 2 Use за : Замена за рачна ташна, торба.Го замени стариот рака и промена на кеси се погледне easily Suitable за жените мали чанти и рамо кеси.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа