.

.

SUPERFINDINGS 2 Ролни Вкупно 65.6 Стапки Еден Двострано Лепило ЕВА Печат Пена Лента 1.18 Инчен Ширина Пена за Изолација Лента со Силно Лепило Висока Густина Пена за Изолација

SUPERFINDINGS 2 Ролни Вкупно 65.6 Стапки Еден Двострано Лепило ЕВА Печат Пена Лента 1.18 Инчен Ширина Пена за Изолација

DEN 345.36
Достапност
Залиха

Доволно широка за : ќе добиете 2 ролни печат пена лента, секој 32.8 метри во должина,за 1.18 инчен широк, 1/25inch дебели.Широк доволно ширина може да се користи за поголеми празнини.ЕВА Материјал : се направени од заштита на животната средина материјал, ЕВА , водоотпорна, масло отпор, отпорен на корозија, dustproof, шок-апсорбирање, звучна и топлинска изолација, анти-лизгање и изолација.Силно Лепило Пена за Изолација:Оваа лента има силно лепило подлога, не-degumming и водоотпорен, се држи цврсто и лепило на различни материјали.Прилагодливи & Флексибилни : жолта ослободување на хартија е лесно да лупам исклучување и намалување на она големина што ви треба, и се наведнуваат лесно и да се придржува кон било која форма.Ве молиме имајте во предвид за да ја исчистите површината пред да аплицираат за подобри перформанси.Апарати за домаќинство и Индустриски Употреба : може да се користи за различни вратата, печатите, прозорец топлинска изолација,табела агол заштита и табела нога заштита, мебел, кабинети, цевки, и исто така, може да се користи како звучна изолација и водоотпорни материјали.SUPERFINDINGS 2 Ролни Вкупно 65.6 Стапки Еден Двострано Лепило ЕВА Печат Пена Лента 1.18 Инчен Ширина Пена за Изолација Лента со Силно Лепило Висока Густина Пена за Изолација Ленти за Врати и Прозорци Изолација Материјал : ЕВА Боја : Црна Димензии : 1.18x1/25 Инчи,32.8 Метри/roll, 2rolls.Карактеристика имаме доволно должина за да можете да ја користите.Ние користиме високо-густина ева пена, термичка отпорност, отпорност на вода, шок апсорпција и звучна изолација.Забелешка Обрнете внимание за да ја исчистите површината на објектот пред употреба ве Молиме овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа