.

.

Aexit 45mm x Лепливи Ленти 2mm Двојна Еднострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента Пена Лента 5M Должина

Aexit 45mm x Лепливи Ленти 2mm Двојна Еднострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента Пена Лента 5M Должина

DEN 1039.20
Достапност
Залиха

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Sponge.Net Тежина : 83g; Пакет Содржина : 1 x Сунѓерот Лента.Главната Боја : Црна, Црвена; Лента Ширина : 45mm/1.77".Лента Дебелина : 2mm/0.08"; Лента Должина : 5 Метри/16.4 ft.Име На Производ : Сунѓерот Лента.Опис : Двоен двострано сунѓерот пена селотејп Тоа е со добра изведба на лепило, лесен за употреба, анти-стареење, без лепак остатокот Висока температура отпор, киселина и алкално-отпор, ниска електролиза, crocking отпор, солза-корозија, без остатокот на површината кога солза Употреба : Широко се користат за мобилен телефон на поправка, авто мазна површина, етикета, логото лепило, врати и прозорци работ запечатување,.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа