.

.

Домашно милениче Мека Перат Женски Пелени (3 Парчиња) – Женско Куче Пелени, Удобност Обновливи Куќи Пелени за Девојка Куче во Периодот Топлина

Домашно милениче Мека Перат Женски Пелени (3 Парчиња) – Женско Куче Пелени, Удобност Обновливи Куќи Пелени за Девојка

DEN 407.76
Достапност
Залиха

???? [Милениче Мека Перат Женско Куче Пелени Мали] Половината 10-14", најдобри за мали puppies; Милениче Мека обновливи девојка куче пелени се специјално наменети за мали до средни женски кучиња;. ???? [3 Убава Точки За Пакет] Секој со 3 цвеќиња модели совршен за домови со повеќе домашни миленици; повеќе парчиња за несреќа; перат куче пелени еколошки и економски;. ????[Нов Водоотпорен Корселе] Новиот Дизајн на обновливи женско куче пелени двојно безбедност од протекување кога кучето е легнал. ????[Обновливи пошироката магија лента овозможи кучиња се движат слободно и не е лесно да се лизга надвор;. ???? [Брзо се Апсорбираат еластичен појас спречува протекување и можно оштетување на мебел;. ???? [По Услуга] XS, S, M, L, ќе се најде еден на вашите потреби; изборот на домашно Милениче Мека перат женско куче пелени, 30 дена по служба, било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас; Милениче Мека е секогаш во вашата услуга!.Мало пишам дека не треба абсорбента пелени за еднократна употреба?.Малку puppies пишам на подот, троседот, дури и на вашиот кревет?.Младите doggies на excitable период?.Постарите кучиња уринарниот умереност?.Домашно милениче Мека е во насока на обезбедување на производи за помагање на домашно милениче родители кои се занимаваат со пет обука или проблеми во однесувањето за многу години;.Перат женско куче пелени дојде во 4 големини, XS (екстра мали за нови родени бебиња) мали, средни и големи, pls според големината на табелата и избирање на соодветен кога ќе ги нарачате.Мало пишам дека не треба абсорбента пелени за еднократна употреба?Малку puppies пишам на подот, троседот, дури и на вашиот кревет?Младите doggies на excitable период?Постарите кучиња уринарниот умереност?.Домашно милениче Мека Перат женско Куче Пелени се дизајнирани за новиот роден во малото кутре за обука или девојка кучиња со инконтиненција, excitable мокрење или во топлина.Голем материјал магија лента ќе ги пелени во вистинското место без разлика колку непослушен вашето бебе е, кој може да го спаси вашиот мебел или подот настрана од несакани несреќи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа