.

.

OOshop Обичај Ретро Фудбал Значка Пелена Торба Ранец со Име за Мажи Жени Лична Нега Бебе Кеси Рамената Патна Торба Daypack

OOshop Обичај Ретро Фудбал Значка Пелена Торба Ранец со Име за Мажи Жени Лична Нега Бебе Кеси Рамената Патна Торба

DEN 1007.76
Достапност
Залиха

Материјал -Направени од водоотпорен најлон,засилен бода,здрав патент,трајни и модерен.ГОЛЕМИНА - 10.83"(L) x 6.69"(W) x 15"(H) x 3.1"(Страна Капка).Структура-1 голема главниот џеб, 1 пред zip џеб, 2 странични отвори џебови, 9 мали засолништа,двојно патент со прилагодливи рамо, рака дизајн.Мулти-fuction Ранец-Не само пелена торба, тоа исто така може да се користи како ранец за лаптоп, таблет кеси, студент книга торба, викенд опрема, патуваат ранец, секојдневен daypack.тоа е многу погоден за вас да се користи во различни ситуации како и шопинг, патување, и др.Структура-1 голема главниот џеб, 1 пред zip џеб, 2 странични отвори џебови, 9 мали засолништа,двојно патент со прилагодливи рамо, рака дизајн.Добредојдовте на прилагодено вашиот личен пелена кеси со името mummy tote торба голем капацитет мулти-функција ранец за travel Custom пелена торба ранец со име за новата мајка & татко е посебна и уникатна како идеален подарок!Изразат својата длабока љубов кон вашиот сакан со овој модерен пелена торба.Само кликнете на "Кориснички Сега" копчето, а потоа внесете го името на бебе момче,девојка или близнаци.Друг текст,презиме momogram сакате да се покаже на оваа торба.Големина : 10.83"(L) x 6.69"(W) x 15"(H) x 3.1"(Страна Капка).Материјал : Високо квалитетен водоотпорен најлон со персоналните печатење.Карактеристики : - Високо квалитетни трајни отпорен на вода платно ткаенина со личноста технологија на печатење, лесно да се избрише чисти.- 1 голема главниот џеб, 1 пред zip џеб, 2 странични отвори џебови, 9 мали засолништа,двојно патент со прилагодливи рамо, рака дизајн.- Торба имаат доволно капацитет и различни џебови, може да се земе во шише млеко, шише за вода, Бебе Облека, Бебе пелена, крпи и така натаму во различни одделни џебови.- Мека пена баласт на задната страна од кесата и назад рака гарантира удобно носење.- Не само пелена торба, тоа исто така може да се користи како ранец за лаптоп, таблет кеси, студент книга торба, викенд опрема, патуваат ранец, секојдневен daypack.Тоа е подарок за бебето туш или за некоја нова мајка,исто така, совршен подарок за денот на мајката,таткото ден,роденден,назад на училиште,дипломски,денот на благодарноста,божиќ,денот на вљубените.ул.патрик.Кликнете на "ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА" копчето Денес!Ние навистина го цениме тоа, ако ние би можеле да добијат некои повратни информации за нашите производи или услуги откако ќе ја добиете вашата цел, Така што ќе може да се подобри.Ако имате било какви прашања ве молиме да контактирате со услуга, ние ќе ви обезбедиме со најголем број на задоволително решение, ви Благодарам многу за вашата доверба!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа