.

.

OOshop Обичај Сина Панелот Пелена Торба Ранец со Име за Мажи Жени Лична Нега Бебе Кеси Рамената Патна Торба Daypack

OOshop Обичај Сина Панелот Пелена Торба Ранец со Име за Мажи Жени Лична Нега Бебе Кеси Рамената Патна Торба Daypack

DEN 1007.76
Достапност
Залиха

Материјал -Направени од водоотпорен најлон,засилен бода,здрав патент,трајни и модерен.ГОЛЕМИНА - 10.83"(L) x 6.69"(W) x 15"(H) x 3.1"(Страна Капка).Структура-1 голема главниот џеб, 1 пред zip џеб, 2 странични отвори џебови, 9 мали засолништа,двојно патент со прилагодливи рамо, рака дизајн.Мулти-fuction Ранец-Не само пелена торба, тоа исто така може да се користи како ранец за лаптоп, таблет кеси, студент книга торба, викенд опрема, патуваат ранец, секојдневен daypack.тоа е многу погоден за вас да се користи во различни ситуации како и шопинг, патување, и др.Структура-1 голема главниот џеб, 1 пред zip џеб, 2 странични отвори џебови, 9 мали засолништа,двојно патент со прилагодливи рамо, рака дизајн.Боја : Опција 4.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа