.

.

Pecorino Романо италијански Сирење Г. К. П. од Алма Гастрономски - 3 Килограми Прибл.

Pecorino Романо италијански Сирење Г. К. П. од Алма Гастрономски - 3 Килограми Прибл.

DEN 278.40
Достапност
Залиха

3 фунти (1.4 килограм) - на Возраст од 18 месеци - Приближна Тежина.Pecorino Романо е еден од најстарите видови на сирење како и повеќето познати надвор од Италија.Високи Стандарди за Контрола на Квалитетот - Ние Брод со Мраз Пакети - Бродови од Њујорк.Г.О.Стр.Заштитени.Производ на Агро-Романо, Италија.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа