.

.

Дожд Оптоварување Лесен Пристап Голф Торба Дожд Худ/Маска

Дожд Оптоварување Лесен Пристап Голф Торба Дожд Худ/Маска

DEN 300.72
Достапност
Залиха

Лесен пристап дизајн ви овозможува да го користите една страна да флип до капакот додека другата рака брзо ги отстранува клуб од вашиот голф торба.Контрола клипови и рака на систем придава на торба во секунди и останува да се обезбеди.Направени од издржлив, водоотпорен rip-стоп Најлон.Се прилагодува да се користи за носење торби, притисни коли или моторизирани коли.Стигнале прачки систем ви дава 14" дозвола од врвот на вашиот голф торба многу простор за денешните големи возачи.Заклучување патент обезбедува покритие ќе остане безбеден и затворени, дури и во високо правец.Во склопот продавници во вашата торба.Нема други дожд маска може да одговара на функционалноста или леснотијата на користење на Ветер Оптоварување.Дожд Оптоварување користи најнова технологија за да се создаде здрав, лесни капак.Плус, новиот пондерирана пред крајот ќе бидете сигурни дека поклопецот останува надолу за време на ветер налетите.Исклучително лесен, околу 8.5 унци, Дождот Оптоварување нема да тежина на вас долу и го зема за колку простор, како единствен клуб.Направени од водоотпорен rip-стоп најлон и вработување на патентирана стигнале род систем, Дождот Оптоварување е "мора да има" точка за секој играч на голф, машки или од женски пол, од почетник да pro.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа