.

.

Сртот Заболување Detoxify Длабоко Чистење Паста За Заби, 0.85 Унца Патување Големина

Сртот Заболување Detoxify Длабоко Чистење Паста За Заби, 0.85 Унца Патување Големина

DEN 48.00
Достапност
Залиха

Неограничен Број На Бесплатни Две-Ден На Превозот.Инстант стриминг на над 40,000 филмови и ТВ епизоди.Поттикне книга да позајмуваат за слободни секој месец - без поради датуми.Над еден милион песни и стотици плејлисти.Користете Сртот заболување Detoxify длабоко чистење Паста за заби за клинички докажано поздрав непцата.Го неутрализира плакета бактерии, дури и околу непцето, да се бори гингивит.Активирана пена, бара од плакета бактерии во тешко да се постигне места.Нежно cools непца, за време и по миење на забите.Воведување на нови гуми за џвакање Detoxify од Сртот.Постојат милиони штетни плакета бактерии, кои може да се демнат околу непцето, предизвикувајќи гингивит.Сртот Заболување Detoxify длабоко чистење Паста за заби има активирано пена формула која продира тешко да се постигне места за да се неутрализира штетните наслаги бактерии дури и околу непцето, за клинички докажано поздрав непцата.Тоа е, исто така формулиран за да се излади непца, за време и по миење на забите за освежување чисти.Затоа што ако не сте грижа за вашиот непцата, вие не сте навистина да се грижи за вашата уста.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа