.

.

Сртот Паста за заби 5.4 Унца Плус Обемот Белење на Мента (Пакување од 3)

Сртот Паста за заби 5.4 Унца Плус Обемот Белење на Мента (Пакување од 3)

DEN 454.80
Достапност
Залиха

3 Парчиња - 5.4 Унца.Нежно Ги Отстранува Површинските Дамки.Го Убива Лошиот Здив Бактерии,.Кул Пеперминт,.Се Бори Против Кариес.Нежно Ги Отстранува Површинските Дамки, Го Убива Лошиот Здив Бактерии, Кул Пеперминт, Се Бори Против Кариес.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа