.

.

Colgate Max Свежи Нокаут Гел Паста За Заби, 2.5 Унца Пакување Од 3

Colgate Max Свежи Нокаут Гел Паста За Заби, 2.5 Унца Пакување Од 3

DEN 1610.40
Достапност
Залиха

Се бори против кариес.Whitens заби.Freshens здив.Со мирис неутрализирање технологија.Colgate Max Fresh Нокаут е уникатно формулиран со мирис неутрализирање технологија што ви помага да ги уништи непријатни мириси и да се борат бавни храна вкус (врз основа на ин витро мирис намалување на резултатите и описни сензорни панел анализа следниве четкање на забите и јазикот).Неговата единствена формула, со фузија нане вкус, го задржува здивот свежи, за неколку часа!Плус, се бори кариес и whitens заби оставајќи го ви со здрава насмевка.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа