.

.

Kraft Рендан Пармезан Сирење, 24 Мл

Kraft Рендан Пармезан Сирење, 24 Мл

DEN 193.92
Достапност
Залиха

24 унца големина со/ вкус заклучување капа. 100% реално рендан Пармезан.Не Спојници.Рецепт идеи на пакетот.Идеален за храна услуга.Kraft 100% рендан Пармезан сирење - 24oz Ingredients : Пармезан сирење (Пастеризирано дел-обезмастено млеко, сол, помалку од 2% од ензими, сирење култура, целулоза во Прав за да се спречи caking, калиум Sorbate за заштита на вкус).на возраст од 6 месеци.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа