.

.

Парафински Восок Mitts за Рака и Нозете, Segbeauty Дебели Парафински Бања Mitts и Booties со Двојно Тери Облека, Сит Еластична Отворање Парафински Восок Ракавица и Bootie за Термич?

Парафински Восок Mitts за Рака и Нозете, Segbeauty Дебели Парафински Бања Mitts и Booties со Двојно Тери Облека,

DEN 335.76
Достапност
Залиха

【Прилагодливи Еластична Отворање за Подобро да Одговара】 Надгради дизајн на еластична отворање им помага прегратка на вашите раце и глуждовите удобно Bootie Големина : 28 x 25 x 18 (Макс) cm / 11 x 9.8 x 7.1 (Макс) инч.Ве молиме бидете сигурни да го прочитате МЕРЕЊА на сликите пред ставање на налози.Погоден за лична дневна нега на кожата, дома восок СПА DIY и професионални БАЊАТА или салон услуги.Одлично за парафински восок бања, топла восок терапија, therabath, восок медицински третман за ублажување на болките од артритис и вашиот дневен замор.Пред спиење, можете да се применуваат крем или млеко, се стави на пластични облоги и потоа mitts и booties.Вие може да бидете пријатно изненадени да се најде на вашиот rejuvenated и разубавуваат рацете и нозете кога ќе се разбудите.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа