.

.

WJJSXKA Деца Затемнување Завеси Рок Гест Рап Смешни Куче за Спалната соба Завеси 50 X 84 Инчен Едно Парче за Патио Лизгачки Стаклена Врата/Спална соба

WJJSXKA Деца Затемнување Завеси Рок Гест Рап Смешни Куче за Спалната соба Завеси 50 X 84 Инчен Едно Парче за Патио

DEN 796.80
Достапност
Залиха

★квалитет на Ткаенина Направена Со 100% трајни polyster ткаенина, Додава Суптилни Текстура на Вашата Врата. ★Големина - 1 панел само, мерки W 50" од L 84"(127cmx213cm).Вкупно 9 прстен дупки, опремени со rustproof нерѓосувачки челик завеса куки &прстени. ★Затемнување функција На изборниот странични блокови 80%-90% светлина и UV зраци, заштита на вашиот мебел од груби изложеност на сончева светлина.Добро за гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, ноќно спиење или ден snap.Термички изолирани и биланс на собна температура, со изолација против лето топлина и зима, студ, имајќи соба ладилникот во текот на летото и потоплите во зима.Зачувајте го вашиот енергија со трошоците. ★Широка употреба - завесата е идеален за соба divider на Градот Мансарда, Канцелариски Простор, Заедничка Спална соба, Високи Тавани, Фабрики, Болници, Студио, ученичкиот дом, Простор за Складирање, Хотели, и за Патио Врата, Лизгачки Стаклена Врата и други Прозорец и сл. ★Лесно грижа - Машина мие со ладна вода, нежно циклус, собори сува.Брз железо или пареа чисти кога е потребно.Печатени затемнување завеси се термички изолирани затоа енергија-заштеда на завеси и ќе ве спречи од топлина бега.Тие можеби совршен избор во господар спалната соба, гостинската соба, дете спална соба, расадник соби или дневна соба.9 Grommets По Panel Each 52 инчен широк завеса има 9 нерѓосувачки grommets.Грижа Instructions Hand миење или Машина за миење, перење подолу 86 F. не кајгана, не ја собори сува.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа