.

.

Завртка 3PCS М3 Палецот Завртка Алуминиум Легура Круг Рамна Глава Knurled Случај Завртки Гром Повеќе Боја Должина 5-50мм Нерѓосувачки Челик (Боја : Црна, Големина : M3x16mm)

Завртка 3PCS М3 Палецот Завртка Алуминиум Легура Круг Рамна Глава Knurled Случај Завртки Гром Повеќе Боја Должина

DEN 955.20
Достапност
Залиха

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност.Модел : Палецот Завртки.Материјал : Алуминиум Легура.Големина : M3. Генерички Завртка Асортиман комплет со различни големини,да ги задоволат вашите дрво и различни хардверски заклучен потреби.Тема дизајн на површината на завртки,избегнување на завртки да биде ослободен ефикасно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа