.

.

Carhartt Мажите Quilted Фланелен боксери Наредени Патка Активни Јакна

Carhartt Мажите Quilted Фланелен боксери Наредени Патка Активни Јакна

DEN 2399.76
Достапност
Залиха

100% Памук.Направен во САД.Машина За Миење.Carhartt Компанија Опрема За Собирање.Пареа железо школка само.Пред-zip јакна со drawstring хауба и подели кенгур џеб на предната страна.Rib-сплетам ракави и корселе.Quilted надеж во телото. 12-унца, тешка категорија цврста рака, 100% прстен-откачи памук патка.Водоотпорен и Ветер отпорни.Собори сува ниска се отстранат веднаш.Не кајгана, Собори сува медиум.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа