.

.

Petco Бренд - Па Phresh Сино Половина-Мун Мачка Отпадоци Trapper Мат

Petco Бренд - Па Phresh Сино Половина-Мун Мачка Отпадоци Trapper Мат

DEN 479.76
Достапност
Залиха

Океанот Сино Половина-Мун Мачка Отпадоци Trapper Мат од Толку Phresh.Помага во спречување на следење на текот површини во вашиот дом.Карактеристики на предметот текстура која стапици лабава гранули.Не-пропадна долната страна помага да се задржи мат во место.Така Phresh Океанот Сино Половина-Мун Мачка Отпадоци Trapper Мат помага да се спречи супстрат следење по вашиот писе излегува ѓубре кутија.Нејзините крупни, а сепак нежни, текстура tidies до своите шепи од фаќање лабава гранули дека лебдеат.Оваа месечина во облик на floorcovering може да остане во место благодарение на неговата не-пропадна долната страна.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа