.

.

Dorman 10-0001B Инструмент Табла Надградба на Комплет

Dorman 10-0001B Инструмент Табла Надградба на Комплет

DEN 2639.76
Достапност
Залиха

Директна замена - овој инструмент табла надградба комплет вклучува сите делови кои се потребни за замена на оштетени или не кластер на одредени возила.Идеално решение - овој комплет е сигурен замена за оригиналната компоненти кои не успеаја или се оштетени.Трајни изградба - овој комплет се направени од квалитетни компоненти за да се обезбеди сигурен перформанси и долг животен век.Сигурен квалитет, поддржан од страна на тим на производот експертите во сад и повеќе од еден век на автомобилската искуство.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Овој инструмент табла надградба комплет е дизајниран да одговара на оригиналот компоненти потребни за поправка на неуспешни или оштетени кластер на одредени возила.Изработен од квалитетни материјали, овој комплет е конструиран за сигурен перформанси и издржливост.Возилото модел години овој дел се вклопува (бидете сигурни да проверите вашето возило да се намали со користење на гаража) - [Кадилак Escalade ESV : 2003, 2004, 2005] - [Chevrolet Лавина 1500 : 2003, 2004, 2005, 2006] - [Chevrolet Лавина 2500 : 2003, 2004, 2005] - [Chevrolet Silverado 1500 Класичен : 2007] - [Chevrolet Silverado 1500 HD : 2003, 2005, 2006] - [Chevrolet Silverado 1500 : 2003, 2004, 2005, 2006] - [Chevrolet Silverado 2500 HD Класичен : 2007] - [Chevrolet Silverado 2500 HD : 2003, 2004, 2005, 2006] - [Chevrolet Silverado 2500 : 2003, 2004] - [Chevrolet Silverado 3500 Класичен : 2007] - [Chevrolet Silverado 3500 : 2003, 2004, 2005, 2006] - [Chevrolet Приградски 1500 : 2003, 2004, 2005] - [Chevrolet Приградски 2500 : 2003, 2004, 2005, 2006] - [Chevrolet Тахо : 2003, 2004, 2005, 2006] - [GMC Сиера 1500 HD : 2003, 2005, 2006] - [GMC Сиера 1500 : 2003, 2004, 2005, 2006] - [GMC Сиера 2500 HD Класичен : 2007] - [GMC Сиера 2500 HD : 2003, 2004, 2005, 2006] - [GMC Сиера 2500 : 2003, 2004] - [GMC Сиера 3500 Класичен : 2007] - [GMC Сиера 3500 : 2003, 2004, 2005, 2006] - [GMC Yukon XL 1500 : 2003, 2004, 2005, 2006] - [GMC Yukon XL 2500 : 2003, 2004, 2005, 2006] - [GMC Yukon : 2003, 2004, 2005, 2006].

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа