.

.

Rowno Не Седат Haunch Носителот Куче Воздржаност Чешлање Помош Комплет, Тешки Прилагодливи Кабел Јамка Клипови за Мали и Средни Кучиња, Заврши со Силиконски домашно Мил?

Rowno Не Седат Haunch Носителот Куче Воздржаност Чешлање Помош Комплет, Тешки Прилагодливи Кабел Јамка Клипови

DEN 287.76
Достапност
Залиха

На Rowno Куче стабилизатор го задржува вашето куче се движат претерано додека чешлање или капење се одвива, водење на вашата околина се чисти, и вашето куче да ги смири.Погоден за домашна или бизнис.Повеќе олово се поставени околу кучето е половината и на пократки олово се поставени околу кучето е вратот и може да се прилагодливи за совршен удобно се вклопуваат.На перница покривки го штити вашето домашно милениче вратот и стомакот област, избегнување на осип и лесно може да се прилагоди од страна на лизгање на прилагодливи клипови.Безбедно и Издржливи : Миленичиња Чешлање Циклуси направен од висок квалитет на челик жица материјал, кој е залак и ' рѓа отпорни, на надворешниот заштитен слој е направен за непречено удобност без триење или влечење на куче на косата.Вклучени во оваа понуда е Haunch Носителот и Воздржаност Јаже со Силиконски Влакна Четка за додадена вредност. (НЕ ВКЛУЧУВА ЧЕШЛАЊЕ РАКА).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа