.

.

CLCK Миленичиња Куче Чешлање Циклуси - Најлон Воздржаност бидете внимателни да не accide Прилагодливи Фиксна Куче, Мачка Безбедност Јаже за Миленичиња Чешлање Табела К?

CLCK Миленичиња Куче Чешлање Циклуси - Најлон Воздржаност бидете внимателни да не accide Прилагодливи Фиксна Куче,

DEN 455.76
Достапност
Залиха

Кучето јаже е одлична за домашни миленичиња бања, чешлање и убавина.Се користи со чешлање табела грб вани или кади за безбедно чешлање.исто така, може да се користи за competive куче стои обука.Виси чешлање бидете внимателни да не accide циклуси на овој вид се направени од плетени мулти-слој најлон,кои се сигурни и трајни доволно да се одржи куче или домашно милениче која тежи помалку од 50 фунти.Ова куче бидете внимателни да не accide е многу полесно и побрзо да биде цврсто прикачен на чешлање табела рака или када, без додатни алатки потребни поради корисна вртливата кука, кој е совршен за професионална и домашна groomers да ја користите.Нашите прилагодливи чешлање јамка е лесно да се прилагодат и да ги гмечи, бидејќи на флексибилни јаже со метална лизгачки јаже клип и О-прстен, така што тоа може да одговара на повеќето големини на кучиња.Згора на тоа, тоа може да ви помага да се спречи куче од поддршка од бидете внимателни да не accide, кои нема да се стегне или олабави дури и на немирни животно.Моделот Име : 6 Pack.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа