.

.

MayPaw Лизга Доведе Контрола Поводник за Кучиња Нема да се Повлече, 13+ Бои Класичен Куче Поводник 7FT домашно Милениче се Лизга Поводник, 1/4 Јаже Поводник за Мали Средни ?

MayPaw Лизга Доведе Контрола Поводник за Кучиња Нема да се Повлече, 13+ Бои Класичен Куче Поводник 7FT домашно

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Контрола за Однесување : Не се повлече лизга доведе куче поводник, поводник и јака во еден дизајн.Едноставен и лесен за користење за да се стопира куче од влечење.Класичен бои : 13+ стилски бои за кои можете да изберете да се направи вашите домашни миленици се издвоите.Светли бои се направи полесно за точно да се види каде е на pup вратот и дали тоа треба да се прилагоди.Направи вашето куче побезбедно и повеќе модерни.Една Големина Одговара на Сите : 7 метри, 1/4 инчи лизга јаже куче поводник е совршен баланс помеѓу слободата и контрола, прилагодливи за да се вклопи во било вратот големина, одлично за мали средни животни отворено Одење, Трчање и Обука.Силни и Издржливи : Направен од тешки планинарски јаже со кожа конекција, лесни уште издржливи.May Paw е специјализирана во обезбедување на куче leashes, јаки, куче bandana, како и други пет резерви.НЕ постои РИЗИК КУПУВАЊЕ, Било проблем, ве молиме контактирајте со нас.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа