.

.

HACRAHO Миленичиња Куче Чешлање Циклуси, 4 ПАРЧИЊА Куче Чешлање Циклуси Најлон Воздржаност бидете внимателни да не accide Прилагодливи Фиксна Безбедност Јаже Чешлање Та?

HACRAHO Миленичиња Куче Чешлање Циклуси, 4 ПАРЧИЊА Куче Чешлање Циклуси Најлон Воздржаност бидете внимателни да

DEN 414.96
Достапност
Залиха

ПАКУВАЊЕ СОДРЖИНАТА Доаѓа со 4 компјутери миленичиња чешлање бидете внимателни да не accide јамки во сина,црна,портокалова и розева бои, со должина од 21.65",што е доволно за да можете да ја користите и да го замени.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ Миленичиња чешлање воздржаност циклуси се направени од тешки најлон со здрав нерѓосувачки челик кука, можат да го издржат умерена влечење на повеќето кучиња и, исто така, не е лесно да се bitten од страна на домашни миленици.ПРИЛАГОДЛИВИ И ФЛЕКСИБИЛНИ Постои подвижен нерѓосувачки челик прстен во средината на најлон јаже, која може да се прилагоди по волја да се спречи куче од поддршка од јажето, но нема да се врзе премногу цврсто да се направи pet непријатно.ПРАКТИЧНА ФУНКЦИЈА Користете го ова јаже до младоженецот, се искапат и удар на вашето домашно милениче повеќе безбедно и ефикасно.Тоа им овозможува на домашни миленици да застане удобно и, исто така, ефикасно контроли повеќе возбуден домашни миленици.ШИРОКО се КОРИСТИ Кучиња во када, чешлање, вози автомобил, се движат низ подложни на повреди.Со користење на овој поводник да го поправи вашиот пес е совршен начин да го направите тоа.Тоа исто така може да се примени за да се домашни миленичиња болница за испитување и миленичиња чешлање.HACRAHO Миленичиња Куче Чешлање Циклуси, 4 ПАРЧИЊА Куче Чешлање Циклуси Најлон Воздржаност бидете внимателни да не accide Прилагодливи Фиксна Безбедност Јаже Чешлање Табела Капење за Кучиња и Мачки, Сина и Црна и Портокалова и Розева/b> Карактеристики : Пакување содржина : Доаѓа со 4 компјутери миленичиња чешлање бидете внимателни да не accide јамки во сина,црна,портокалова и розева бои, со должина од 21.65",што е доволно за да можете да ја користите и да го замени.Високо квалитетен материјал : Миленичиња чешлање воздржаност циклуси се направени од тешки најлон со здрав нерѓосувачки челик кука, можат да го издржат умерена влечење на повеќето кучиња и, исто така, не е лесно да се bitten од страна на домашни миленици.Прилагодливи и флексибилни : Постои подвижен нерѓосувачки челик прстен во средината на најлон јаже, која може да се прилагоди по волја да се спречи куче од поддршка од јажето, но нема да се врзе премногу цврсто да се направи pet непријатно.Широко се користи : Кучиња во када, чешлање, вози автомобил, се движат низ подложни на повреди.Со користење на овој поводник да го поправи вашиот пес е совршен начин да го направите тоа.Тоа исто така може да се примени за да се домашни миленичиња болница за испитување и миленичиња чешлање.Услуги на клиентите : Ние обезбеди 48 дена пари назад и 24 месеци гаранција.Не двоумете се да контактирате со нас кога имате било какви прашања.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои каква било квалитетот проблем.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа