.

.

Dltmysh Осигурач за полнење 20Pcs/Set 10A Автомобилската Безбедност Цевка Xenon Светилка Осигурач Безбедност Pipe5A 10A 15A 20A 25A 30A Автомобил Осигурач 19 * 19mm Авто Вметни Бела Црна (Бо?

Dltmysh Осигурач за полнење 20Pcs/Set 10A Автомобилската Безбедност Цевка Xenon Светилка Осигурач Безбедност Pipe5A

DEN 633.60
Достапност
Залиха

Dltmysh.Висок квалитет, брзо дува стаклена цевка!.Стаклена цевка вентили се пакуваат во проѕирна пластична кутија со настава на етикетата, лесно да се одделат и да пристапите.Задоволството на клиентите е нашиот врвна цел.Ако најдете нашите производи не работат или не како висок квалитет како што мислите, ве молиме контактирајте со нас за враќање на средствата.Опис : Состојба : 100% Сосема New Color : 6 colors Features : Цинк позлатен spade Standard 3/4" X 3/4" сечилото fuse Color кодирани за лесно identification Use за домашна и индустриска applications Popular големина : 5 Amp,10 Amp,15 Amp,20 Amp,25 Amp,30 Amp Package Вклучува : 20pc - боја можете да изберете.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа