.

.

Јајце сад за фрижидер, Авто Лизгање Надолу Јајце Складирање кутија се Тркалаат Надолу Фиока Јајце Фах Фрижидер Организаторот За фрижидер Домаќинство (1 Слој)

Јајце сад за фрижидер, Авто Лизгање Надолу Јајце Складирање кутија се Тркалаат Надолу Фиока Јајце Фах Фрижидер

DEN 479.76
Достапност
Залиха

Фрижидер јајце лента е направен од висок квалитет на храна одделение PP материјал.Безбедност и заштита на животната средина, здравјето, здравствената, не-токсични, и издржливи.Прашина и влага, лесно да се преземе.Фрижидер Јајца јасно видливи : кафе боја транспарентен јајце фах дизајн го прави целиот јајце!Јајце садови за фрижидери користите 7 степен навалите дизајн.Кога ќе се земе од јајца, останатите јајца автоматски ќе дојдете.Следниот пат кога ќе се земе од јајца, вие не треба да го отворите капакот.Секој слој може да се смести во 18-21 јајца, со големина на 11.2 инчи по слој од 8.5 инчи широка x 2.8 инчи.Јајцето решетката е лесно да се исчисти, не се плаши од ниска температура, може да се стави во фрижидер.Мулти-слој редење дизајн, го олеснува процесот на складирање и заштеда на простор.Јајцето решетката може да биде лесно да се чисти со топла вода и мала количина на чист сапун.Складирање сценарио : фрижидер, ладилник, складирање соба, кујната кабинет, кампување и пикник.Ресторан, дневна соба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа