.

.

Германски Овчар Ќебе за Деца-германски Овчар Подароци за Мажи Обичај Ватенка Ќебе

Германски Овчар Ќебе за Деца-германски Овчар Подароци за Мажи Обичај Ватенка Ќебе

DEN 1438.80
Достапност
Залиха

【Мулти Големина】 Достапни во повеќе големини : 51x59 во, 59x78 во, 70x79 во, 79x89 во, 90x102 во, 90x110 во. 【Супер Топло & Мека】 Оваа Ватенка Ќебе е нарачана-да-цел и рачно изработени највисоките стандарди за квалитет.Традиционалната двојна пати координирање на врзување со декоративни крои околу рабовите обезбедува оваа Ватенка Ќебе ќе застане на тестот на времето!. 【Multipupose Функција】 Snuggling на каучот и кревет со кадифен и топло Ватенка Ќебиња за да уживате во вашето семејство среќен часа додека гледа омилени ТВ емисии.Совршен за внатрешна и надворешна употреба да се обезбеди последователни топлина во зиморничав времето, особено за кампување и пикник. 【Лесно се Грижи】 Машина за миење ладно, собори сува на ниска топлина.Избегне директна топлина.Не користите кајгана. 【Најдобар Подарок】 Мојот Ватенка Ќебе е одличен избор за Роденден, Housewarming, Денот на Вљубените, Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, итн. 【Супер Топло & Мека】 Оваа Ватенка Ќебе е нарачана-да-цел и рачно изработени највисоките стандарди за квалитет.Традиционалната двојна пати координирање на врзување со декоративни крои околу рабовите обезбедува оваа Ватенка Ќебе ќе застане на тестот на времето! 【Мулти Големина】 Достапни во повеќе големини : 51x59 во, 59x78 во, 70x79 во, 79x89 во, 90x102 во, 90x110 во 【Multipupose Функција】 Snuggling на каучот и кревет со кадифен и топло Ватенка Ќебиња за да уживате во вашето семејство среќен часа додека гледа омилени ТВ емисии.Совршен за внатрешна и надворешна употреба да се обезбеди последователни топлина во зиморничав времето, особено за кампување и пикник. 【Лесно се Грижи】 Машина за миење ладно, собори сува на ниска топлина.Избегне директна топлина.Не користите кајгана. 【Најдобар Подарок】 Мојот Ватенка Ќебе е одличен избор за Роденден, Housewarming, Денот на Вљубените, Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, итн.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа