.

.

Златна Девојки Цитати Ватенка Ќебе/Sherpad Ќебе, Ќебе за Жените, Подарок за Мажите, Раѓање Ден Подарок, 55x60 (Ватенка)

Златна Девојки Цитати Ватенка Ќебе/Sherpad Ќебе, Ќебе за Жените, Подарок за Мажите, Раѓање Ден Подарок, 55x60 (Ватенка)

DEN 2083.20
Достапност
Залиха

Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете го на е-пошта што доаѓа со производот за ЗАМЕНА или ВРАЌАЊЕ на средствата со состојба на 30-Ден Гаранција.Тоа е нашата намера да понудиме најдобрите објекти и услуги на корисниците на .Машина За Миење, Рака Мие, Брз Суви, Лесно Да Се Грижи За, Трајни, Не Кајгана.Издржлив материјал : Изградени на висок квалитет на сомот – Печатење техника : Сублимација – Лесно да се чистат : Едноставно вакуум со рачен вакуум, понесете со метла, или тресете надвор на отворено или во текот на вашиот ѓубре за отпадоци.Овој производ е отпечатен на побарувачката.Не minimums.Брзо процесирање на нарачката и превозот време.Answer : ___________________________ Note : .Како резултат на производство серија, светлината интензитет фотографија ефект ќе имаат боја разлика.SHERPAD ЌЕБЕ : Свилен faux микро mink пред; faux овча Sherpa назад во Полна боја целиот печатење; Отпечатоци, на работ на работ од една страна, Машина за миење посебно во ладна вода; Собори сува на ниска топлина не железо или притиснете со топлина; не сува чиста Декорација Тип : Сублимација ВАТЕНКА ЌЕБЕ совршена атмосфера слој.Нашите екстра-удобен јоргани донесе лесна текстура на вашиот кревет.Овој производ е направен на барање.Не minimums.Брзо исполнување обработка на време.Користејќи мека и дише материјали, направи ватенка удобно низ сите сезоната, но, сепак, лесен.Погоден за кревет, кауч, троседот, чаир, замав, daybed, или само како дома декор.Машина перат за лесно се грижи.Машина за миење ладно, одделно.Деликатна циклус.Собори сува ниска.Не кајгана.За големината 90 x 100 инчи, ние само превозот за НАС.Следење на Земја на Потекло : САД.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа