.

.

Comfee Стакло 36 Инчи Ducted Ѕид се Пропустливи Спектар Аспиратор со 450 CFM 3 Брзина на Издувните гасови Фан, Одбивни Филтри, Криви Стакло, 2 LED Светла, Кабриолет да Ductless, од не '

Comfee Стакло 36 Инчи Ducted Ѕид се Пропустливи Спектар Аспиратор со 450 CFM 3 Брзина на Издувните гасови Фан,

DEN 5256.00
Достапност
Залиха

【450 CFM ИЗДУВНИТЕ ФАН 】 Високо-квалитетни ducted спектар аспиратор со 3 –брзина на издувните гасови вентилатор обезбедува до 450 CFM воздух вшмукување за вашиот готвење гасови, додека одржување на ниско ниво на бучава.Едноставни копчиња за контрола и 2 LED светло се лесно да се работи. (2) 1.5 W LED Светла се вклучени. 【НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК & ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА 】 Сите нерѓосувачки челик тело и идеална големина за да се вклопи во вашиот кабинет совршено и да се зачува простор.Одлично за condos и апартмани.Производ Димензии : 35.4" W*19.7" D & Прилагодливи Оџак од 17.6" да 30.8". 【Машина за миење садови Безбедно Одбивни Филтер 】опсег худ доаѓа со 2 високо квалитетни, трајни производи за обновливи нерѓосувачки челик одбивни филтри.Одбивни филтер екстракти чад во повеќе ефикасен начин и се погодни за машина за миење садови за чистење. 【ИНСТАЛАЦИЈА】За инсталација можете да ги следите чекор-по-чекор инструкции во прирачник за корисникот или повикување на Comfee инсталација видеа.Или можете да одберете да ги имате инсталација и електрични жици завршен направено од страна на квалификувани професионалци.Ако сакате да се конвертира вашиот опсег хауба да ductless, ќе треба да купите Comfee 2 Пакет и Јаглероден Филтер за Полнење одделно (Дел # CVP/CVG-СП Објектот ќе биде достапен за купување наскоро). 【Она ШТО е ВО КУТИЈАТА】опсег худ доаѓа со (2) не ' Рѓосувачки Челик Постојан Филтри, (1) Издувна Цевка, (2)Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Декоративен Поклопец и (1) Завртка Пак НЕ се ВКЛУЧЕНИ : За Ductless Инсталација : На Comfee 2 Пакет и Јаглероден Филтер за Полнење може да се купи одделно, Дел # CVP/CVG-СП (Објект ќе биде достапен за купување наскоро). 【1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА】Ние обезбедуваме 1 година производителот гаранција заедно со вашето купување.Ако имате било какви прашања, ве молиме обратете се до сервисот за информации во прирачник за корисникот.Големина : 36 инчи Одбивни филтер екстракти чад во поефикасен начин отколку традиционалните филтри се направи со одделување на маснотии и одвод надолу во собирање на коритото.На одбивни филтер може да биде лесно да се чистат и се погодни за машина за миење садови за чистење.Опремен со Криви Стакло и Челик на Телото, кој се одвојува Алуминиум Одбивни Филтри и Калено Стакло Плоча, е лесно да се чисти.Интуитивен контрола на таблата со јасни тастатура стил копчиња се лесно да се работи.Едноставни копчиња вклучуваат МОЌ, НИЗОК, СРЕДЕН, ВИСОК И LED СВЕТЛО ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ.Оваа елегантни модерни Comfee Худ е дизајниран да ја надополни вашата кујна дизајн.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа