.

.

30 Спектар Хауба, GASLAND Готвач ЕКО GR30SP Стакло Ѕид Спектар Хауба, 3 Брзина 210 CFM Ducted Кујнски Аспиратор со LED Светла, Притисни Копче за Контрола, Конвертибилна Оџак, Алумин?

30 Спектар Хауба, GASLAND Готвач ЕКО GR30SP Стакло Ѕид Спектар Хауба, 3 Брзина 210 CFM Ducted Кујнски Аспиратор

DEN 5039.76
Достапност
Залиха

Ве молиме Забелешка : GASLAND Готвач 30" ѕид спектар худ доаѓа со оптимално моќ кабел, но тоа мора да биде инсталиран од страна на квалификуван електричар.Храна загуба надомест до $100 по одобрено барање за фрижидери и замрзнувачи.Во однос на слајд-touch контролен систем, копче за контрола на системот е повеќе од едноставен за работа, никогаш не се грижите за сензор на допир е премногу осетлива за да се контролира.Висока лумен осветлување обезбедува подобра видливост за готвење во текот на ноќта.Со минимум ниво на бучава на 20d B и максимално ниво на бучава од 50d B.За да го откажете, посетете ја "Вашите Наредби" и кликнете на копчето "Врати или да го Замени Предметот" во близина на заштита план.Производ Технологија Спецификација.Внимателен ниски-бучава дизајн може да ви помогне да уживате во високо-технолошки готвење забава во тивка средина.Целосно пренослив ако купи како подарок.Дуктус големина : 6 инчи.Но, повеќе од било што тие се направи полесно за да ги прочитате информациите прикажани на единицата.ПОКРИЕНОСТ ДЕТАЛИ : 100% функционални делови и работна вклучени на производи кои се користат за нормален, апарати за употреба и купени за во последните 30 дена. Моќност : 80 W Моторни + 2 x 1.Не-магнетни и ' рѓа доказ прави тоа трајни да се користи и лесно се чистат.Современите модерни стилови како што се Европски стил, минималистички стил да им даде на вашата кујна нов изглед.КАКО ДА се ОТКАЖЕ : Откажете во секое време, целосна наплата во рамките на првите 30 дена (под било какви побарувања платени). ????【Едноставна Операција и Лесно да се Инсталира】Gasland готвач стакло спектар худ доаѓа со копче систем за контрола.Воздух Излезот Дијаметар : 6.Сертификација : ETL Согласност со САД и Канада Стандарди за Безбедност.55) инчен (H).Тоа е обврзана да го фати вашите очи со своите нерѓосувачки челик и криви стакло површината на своите силни рабови.Тоа помага за кои тие машина за миење садови безбедно што ги прави ниска одржување.Покривање на механички дефекти почнува по производителот ќе истече.Димензија : 29.Главен Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик + Калено Стакло.5 W LED Светла.Главен Материјал : не 'Рѓосувачки Челик + Калено Glass Dimension : 29. ????【 Светлина Вашата Кујна】2 заштеда на енергија мека бела LED светла на светлина вашиот готвење област.5 инчен (D) x (1.3 инчен (W) x 18.Проток на воздух : Максимум 210 CFM(350 CMH). Минимум паѓачкото Висина : 21.GASLAND Готвач се фокусира на кујната производи и продолжува да истражуваат за иновации за години, со цел да се постигне визијата и мисијата на за да биде прва класа претпријатија и креирање на глобален бренд и континуирано подобрување на квалитетот на човечкиот живот.5 W LED Lights Voltage : 120 V, 60 Hz Noise Ниво : ≤50d B максимален 210 CFM(350 CMH)за Сертификација на : ETL Согласност со САД и Канада Стандарди за Безбедност.Опсег худ е само една од различни категории на GASLAND Готвач.Притиснете на повеќе опции push копчето контроли можат да се обратат на 2 LED светла и 3-брзина фан дека може да достигне до 210 CFM во помалку од 50 децибели.Оваа ЕКО GR30 SP 30" спектар худ е ѕид стил кујна издувните худ.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа