.

.

Winflo 30 Во. Конвертибилна Ѕид Спектар Худ во Црно со Црна Мрежа на Филтри и Притисни Копче за Контрола

Winflo 30 Во. Конвертибилна Ѕид Спектар Худ во Црно со Црна Мрежа на Филтри и Притисни Копче за Контрола

DEN 1087.20
Достапност
Залиха

Моќен вшмукување работа на 350 CFM на висока брзина на поставување; 3-Брзина фан нивоа за точниот износ на вшмукување.Лесно да се работи, притисни копче за контрола за моќ, брзината на вентилаторот и светлина; Лесно пренослив машина за миење садови безбедно мрежа филтри во црно. 2 Светла за заштеда на енергија од мека бела LED светла за да го осветлите вашата готвење област; тивка работа држи ниво на бучава помалку од 65db со голема брзина.Прилагодливи и telescoping оџакот може да се вклопат 7.5 Ft. - 8.5 Ft.таванот; Инсталација и монтажа на опрема, флексибилни дуктус работа, амортизерите и приклучете се на сите вклучени за лесна инсталација.Пропустливи локација е на врвот, поврзани со флексибилни дуктус работа, може да се пропустливи преку таваница или ѕид на пропустливи надвор (ducted) инсталација; 3 година ограничена на делови гаранција; конвертибилна дизајн, може да се ducted и не-ducted (со филтри на активен јаглен WRHF005 S2, се продава одделно).Изградена на премиум боени челик.Конвертибилна : ducted и не-ducted (со филтри на активен јаглен).Центрифугални мотор.Тивко работење.Telescoping и прилагодливи оџакот може да се вклопат 7.5 - 8.5 ft.таванот.Алуминиумска мрежа филтер во црно.Лесно да се отстрани.Лесно да се чисти.Машина за миење садови безбедно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа